T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 

 

Gazi Mustafa Kemal
    ATATÜRKBulunduğunuz Yer: Kaymakamlık  >>   Makam  >>   Kaymakam

 
 

 

 Bu içeriği yazdırmak için tıklayın...  Yazı tipini küçültmek için tıklayın.  Yazı tipini büyütmek için tıklayın.

 

      1983 yılında Çorum'un Sungurlu İlçesine bağlı Arıcı Köyü'nde doğdu. İlk, ortaokul, lise ve üniversite eğitimini Ankara'da tamamladı.

      2006 yılında Hacettepe Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümünden mezun oldu. Maliye Bakanlığında 6 ay Vergi Müfettişi olarak görev yaptı. 2008 yılında Mülki İdare Amirliği mesleğine geçti. Kastamonu Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliğine başlayan Fatih ARIKOĞLU, il stajını Kastamonu'da, teftiş stajını Muğla Merkez, Dalaman ve Ortaca ilçelerinde tamamladı. Kütahya'nın Altıntaş ve Domaniç ilçelerinde, Aydın'ın Karacasu ilçesinde yaklaşık 8 ay süre ile Kaymakam Vekilliği yaptı. Eylül 2009'da İçişleri Bakanlığınca yabancı dil eğitimi almak üzere ABD Virginia eyaletine bir yıl süre ile gönderildi. Virginia Commonwealth Üniversitesinde Dil Eğitimi ve Kamu Yönetimi dersleri aldı. Amerikan yönetim sistemini inceledi. Kamu kurum ve kuruluşlarında staj yaptı. Denizli İli Çal İlçesi Kaymakamlığı yaptı. Tokat İli Başçiftlik Kaymakamı iken 28.06.2015 tarih ve 2015/398 sayılı Müşterek Kararname ile Güdül Kaymakamı olarak atandı.

       Kaymakam Fatih ARIKOĞLU, 2014 yılında Denizli Valiliği tarafından Türk İdareciler Derneğinin düzenlemiş olduğu Yılın İdarecisi ödülüne aday gösterildi.

       Seher Hanımla evli olan Fatih ARIKOĞLU, iki erkek çocuk babasıdır. İyi derecede İngilizce bilmektedir.

 

 

 

 


Fatih ARIKOĞLU
Güdül Kaymakamı

Haber ve Duyurular
      Yöresel
 Yemeklerimiz


     Güdül
  Bebekleri


     Güdül
     Bıçakları