T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 

 

Gazi Mustafa Kemal
    ATATÜRKBulunduğunuz Yer: Kaymakamlık  >>   Makam  >>   Kaymakam

 
 

 

 Bu içeriği yazdırmak için tıklayın...  Yazı tipini küçültmek için tıklayın.  Yazı tipini büyütmek için tıklayın.

    [  

1978 yılında Konya' nın Ereğli İlçesinde doğdu.İlk ve ortaöğrenimini Ankara' da tamamladı.1998 yılında Kırıkkale Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünü kazandı ve 2001 yılında aynı fakülteden mezun oldu.Bir süre Kırıkkale Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü' nde İktisat dalında yüksek lisans programına devam etti.2004 yılında İçişleri Bakanlığınca açılan Kaymakamlık sınavını kazanan ACAR,Uşak Kaymakam Adayı olarak mülki idare amirliği mesleğine başladı.
    
     Üç yıllık staj dönemi içerisinde çeşitli kurs ve eğitim programlarına devam etti.9 ay süre ile yurtdışı stajı için İngiltere' de bulundu.Denizli-Çameli ve Kayseri-Felahiye İlçelerinde Kaymakam vekilliği yaptı.2007 yılında Kırıkkale-Balışeyh Kaymakamlığı görevine atandı.2009 yılında Arpaçay Kaymakamlığı görevinde bulundu.29.08.2011 tarih ve 2011/646 sayılı müşterek kararnameyle Güdül Kaymakamı olarak ataması yapılmıştır. 05.10.2011 tarihinde ilçemizdeki görevine başlayan Fatih ACAR evli ve 1 çocuk babasıdır.

Fatih ACAR
Güdül Kaymakamı

Haber ve Duyurular
      Yöresel
 Yemeklerimiz


     Güdül
  Bebekleri


     Güdül
     Bıçakları